Cene → Alkoholna pića → VINO CRVENO CHATEAU PRINC SHIRAZ 0,75L

VINO CRVENO CHATEAU PRINC SHIRAZ 0,75L
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8606110891174
1.249,90 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
1.666,53 din/l
Najskuplje je 1.999,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.249,90 din1.666,53 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.999,99 din2.666,65 din/l+750,09 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRVENO CHATEAU PRINC SHIRAZ 0,75LAroma, City
- VINO CHÂTEAU SHIRAZ 075L CHÂTEAU PRINCEFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lVINO CRVENO PROKUPAC RUBIN 0,75L
- Cash & Carry Plus459,99
- Trnava Promet488,00
- Šumadija Market490,00
+19 prodavnica613,32 din/l
−63 % po lVINO CRVENO LEDERER CABARNET ČOKA 0,75L
- Tekijanka460,09
- Aleksandrović549,99
- Cash & Carry Plus549,99
+15 prodavnica613,45 din/l
−63 % po lVINO CRVENO CABERNET SAUVIGNON GRAND SUD 1L
- Univerexport%620,99
- Mikromarket621,74
- Cash & Carry Plus699,99
+12 prodavnica620,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
VINO CRVENO KRATOŠIJA TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet455,00
- BB Trade469,97
- Sunce (Qvattro)479,99
+31 prodavnica455,00 din/l












