Cene → Slatkiši i žitarice → NAPOLITANKE KAKAO MONTELLA 400GR
NAPOLITANKE KAKAO MONTELLA 400GR
Pakovanje 400 g 1 prodavnica Barkod 8606107081823
133,60 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
334,00 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
133,60 din334,00 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%NAPOLITANKE CREME JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−27%NAPOLITANKE KOCKA MLEČNA ČOKOLADA PLAZMA 135G
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
- ZAM%169,90
+38 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%NAPOLITANKE ŠLAG&ČOKOLADA JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Aroma%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%NAPOLITANKE KOCKA BELA ČOKOLADA PLAZMA 130G
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
+36 prodavnica1.230,69 din/kg
−17%NAPOLITANKE KAKAO ŠTARK 180G
- Maxi%119,99
- Mega Maxi%119,99
- Profi%119,99
+35 prodavnica666,61 din/kg
−31%NAPOLITANKE LIMUN BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Europrom89,90
+35 prodavnica431,89 din/kg
−29%NAPOLITANKE LEŠNIK JAFFA 187G
- Šumadija Market94,90
- Aroma%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice507,49 din/kg
−31%NAPOLITANKE ČOKOLADA BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Europrom89,90
+34 prodavnice431,89 din/kg











