Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → KISELO MLEKO CASA 400GR M EGGLE

KISELO MLEKO CASA 400GR M EGGLE
Pakovanje 400 g Mlečna mast 2,8% 3 prodavnice Barkod 8606106964219
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
199,98 din/kg
Najskuplje je 84,97 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din199,98 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 754,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6879,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb84,99 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta79,99 din199,98 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta84,97 din212,43 din/kg+4,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 79,99 | 84,97 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 84,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KIS.MLEKO 400G MEGGLEAleksandrović
- KISELO MLEKO CASA 400GR M EGGLEAroma
- MLEKO KIS 2.8% 400GR CASA MEGGLEBB Trade
- KIS.MLEKO 2.8% 400G MEGGLEPrima
- Meggle kiselo mleko 2.8% mm 400gYuhor
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −38 % po kg
ŠABAČKO KISELO MLEKO 2.8%MM 400G ČAŠA
- Aleksandrović49,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Euro Ša M68,00
+6 prodavnica124,98 din/kg
−36 % po kgPANCEVO KISELO MLEKO 2.8% MM 400G CASA
- Svetofor51,36
- Mere55,00
- Soulfood%59,99
+12 prodavnica128,40 din/kg
−29 % po kgKISELO MLEKO MILK HOUSE 2.8%MM 400G ČAŠA
- Aman56,99
- Univerexport58,99
- Čutura64,99
+8 prodavnica142,48 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%KISELO MLEKO MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Europrom%32,90
- Idea · Mercator · Roda%32,99
- Leon%32,99
+36 prodavnica182,78 din/kg
−20%KISELO MLEKO MOJA KRAVICA 2,8%MM 400G ČAŠA
- ZAM%69,90
- Aleksandrović69,99
- Cash & Carry Plus69,99
+37 prodavnica174,75 din/kg
−31%KISELO MLEKO MOJA KRAVICA 2,8%MM 700G KANTA
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Sunce (Qvattro)%104,99
- Medius%114,90
+27 prodavnica142,84 din/kg
KISELO MLEKO MOJA KRAVICA EXTRA 6%MM 180G ČAŠA
- Luki25,10
- BB Trade34,97
- Senta Promet37,16
+25 prodavnica139,44 din/kg
−21%KISELO MLEKO DR MILK 2,8%MM 400G ČAŠA
- Trlić%59,99
- Europrom64,90
- BB Trade%64,99
+25 prodavnica149,98 din/kg
−14%KISELO MLEKO DR MILK 2,8%MM 180G ČAŠA
- Idea · Mercator · Roda%29,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%29,99
- Metalac Market32,00
+20 prodavnica166,61 din/kg
−10%KISELO MLEKO BALANS 2,8%MM 300G ČAŠA
- Medius%62,90
- Europrom64,90
- Cash & Carry Plus64,99
+21 prodavnica209,67 din/kg
−15%KISELO MLEKO DR MILK 2.8%MM 700G KANTICA
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović109,99
- Cash & Carry Plus109,99
+18 prodavnica142,71 din/kg



















