Cene → Slatkiši i žitarice → Bombone Jake Mandarina B Ez Šećera 18 g

Bombone Jake Mandarina B Ez Šećera 18 g
Pakovanje 18 g 3 prodavnice Barkod 8606105662994
70,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
3.943,89 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
70,99 din3.943,89 din/kg
-
Lilly247 radnji u 82 mesta75,99 din4.221,67 din/kg+5,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta79,99 din4.443,89 din/kg+9,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 69,20 | 73,49 |
| 01.09.2026. | 69,20 | 73,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBONE JAKE VITAMINCANDY MANDARINA 18GAman
- BOMBONE JAKE MANDARINA B EZ SECERA 18GRAroma
- JAKE VITAMINCANDYMANDARINA BOMBONE 18GLilly
- BOMBONE JAKE MANDARINA 18.75 GRSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−49 % po kgJake Infinity PEPPERMINT bombone 19,2 g
- Aman38,99
- Super Vero44,99
- dm49,00
+2 prodavnice2.030,73 din/kg
−34 % po kgBombone Jake Infinity sa Ukusom Jagode 19,2 g
- Aman49,99
- Medius49,99
2.603,65 din/kg
−11 % po kgBombone JAKE grožđe 18g Packom 12
- Trnava Promet63,00
- Trlić64,90
- Super Vero70,99
+2 prodavnice3.500,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Star Mix Haribo 100 g
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−23%Bombone Friuts Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg
−23%Bombone Crazy Sour Skittles 38 g
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+31 prodavnica1.631,32 din/kg













