Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTO POVRĆE MEŠAVINA ZA ČORBU FRIKOM 400G

SMRZNUTO POVRĆE MEŠAVINA ZA ČORBU FRIKOM 400G
Pakovanje 400 g 26 prodavnica Barkod 8606029610118
140,00 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
350,00 din/kg
Najskuplje je 214,00 din, +53% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
140,00 din350,00 din/kg
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta181,85 din454,63 din/kg+41,85 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta181,91 din454,78 din/kg+41,91 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd182,00 din455,00 din/kg+42,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu184,99 din462,48 din/kg+44,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd187,99 din469,98 din/kg+47,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta187,99 din469,98 din/kg+47,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta189,00 din472,50 din/kg+49,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta189,00 din472,50 din/kg+49,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta189,00 din472,50 din/kg+49,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta189,00 din472,50 din/kg+49,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta189,00 din472,50 din/kg+49,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta189,99 din474,98 din/kg+49,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta189,99 din474,98 din/kg+49,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta189,99 din474,98 din/kg+49,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta189,99 din474,98 din/kg+49,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta190,00 din475,00 din/kg+50,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu193,00 din482,50 din/kg+53,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta194,99 din487,48 din/kg+54,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta196,90 din492,25 din/kg+56,90 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,00 din497,50 din/kg+59,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 192,99 – 207,99 din199,99 din499,98 din/kg+59,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta199,99 din499,98 din/kg+59,99 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta209,00 din522,50 din/kg+69,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta212,99 din532,48 din/kg+72,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta214,00 din535,00 din/kg+74,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 140,00 | 189,99 |
| 01.09.2026. | 140,00 | 189,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CORBA FRIKOM 400GAman
- POV ZA CORBU 400GR FRIKOMBB Trade
- CORBA 400GČutura, Europrom
- SMRZNUTO POVRĆE FRIKOM MEŠAVINA ZA ČORBU 400GGomex
- ČORBA 400G FRIKOMIdea, Mercator, Roda
- MESANO POVRCE ZA CORBU 400g FRIKOMLuki
- Mešano Povrće Za Corbu Zamrznuto FRIKOM 400 gMetalac Market
- FRI.SM.POVRCE ZA CORBU 400GMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−14 % po kgSMRZNUTO POVRĆE MEŠAVINA ĐUVEČ POLAR FOOD 400G
- Aleksandrović119,90
- Aman149,99
- Cash & Carry Plus169,99
+5 prodavnica299,75 din/kg
−37 % po kgSMRZNUTO POVRĆE EDAMAME FLORA 450G
- BB Trade%99,88
- Mikromarket262,00
- Medius265,99
+8 prodavnica221,96 din/kg
−18 % po kgSMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FLORA 450G
- Trlić129,00
- BB Trade%129,88
- Aroma%139,99
+7 prodavnica286,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−21%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 400G
- Trnava Promet%149,00
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+37 prodavnica372,50 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE SPANAĆ FRIKOM 400G
- Šumadija Market159,90
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
+37 prodavnica399,75 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FRIKOM 400G
- Idea%149,99
- Lidl149,99
- Mercator%149,99
+37 prodavnica374,98 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE CARSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Leon%159,99
- Šumadija Market179,90
- VUM%188,99
+37 prodavnica399,98 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 400G
- Leon158,99
- Idea%159,99
- Lidl159,99
+37 prodavnica397,48 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 700G
- Aroma%249,99
- Leon250,99
- ZAM284,90
+36 prodavnica357,13 din/kg
−40%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 700G
- Leon199,99
- Transkom 94239,00
- Medius%239,90
+34 prodavnice285,70 din/kg
SMRZNUTO POVRĆE BROKOLI FRIKOM 400G
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+34 prodavnice482,48 din/kg







