Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS PETIT BEURRE SA MASLACEM STARK 250GR
KEKS PETIT BEURRE SA MASLACEM STARK 250GR
Pakovanje 250 g 3 prodavnice Barkod 8600939141571
99,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Samarinovac
399,60 din/kg
Najskuplje je 119,50 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,90 din399,60 din/kg
adrese radnji ▾
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 678,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1579,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7109,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta113,00 din452,00 din/kg+13,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu119,50 din478,00 din/kg+19,60 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 109,90 | 113,75 |
| 16.09.2026. | 109,90 | 113,75 |
| 01.09.2026. | 104,90 | 113,75 |
Promene cene
- Aleksandrović 27.09. 109,90 → 99,90 din -9%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PETIT BEURRE 250GR 2X125Aleksandrović
- KEKS PETIT BEURRE SA MASLACEM STARK 250GRAroma
- PETIT BEURE 250G STARKEuro Ša M
- KEKS PETIT BEUR 250 STARKPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −54 % po kg
TO!PETIT KEKS FINI 400G
- Leon73,99
- ZAM89,90
- Metalac Market99,00
+8 prodavnica184,98 din/kg
−50 % po kgKEKS PETIT KAKAO ZLATNI PEK 250G
- Idea50,00
- Mercator50,00
- Roda50,00
+16 prodavnica200,00 din/kg- −39 % po kg
Keks PETIT posni 0200 Prest 20
- Trnava Promet49,00
- Aleksandrović54,99
- Cash & Carry Plus54,99
+1 prodavnica245,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Transkom 94109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+39 prodavnica646,67 din/kg
KEKS PLAZMA 300G
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Euro Ša M%172,90
- Prima%179,90
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- Leon%149,99
- Trnava Promet154,00
+38 prodavnica928,57 din/kg
−21%KEKS PLAZMA 800G
- Idea%589,99
- Maxi%589,99
- Maxi Online%589,99
+38 prodavnica737,49 din/kg
−9%KEKS MLEVENI PLAZMA POSNA 300G
- Maxi%279,99
- Mega Maxi%279,99
- Podunavlje279,99
+37 prodavnica933,30 din/kg
−28%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi%159,99
+37 prodavnica749,50 din/kg
−35%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Aman%169,99
- Aroma%199,99
- Idea%199,99
+37 prodavnica1.359,92 din/kg

















