Cene → Slatkiši i žitarice → NAPOLITANKE SA KOKOSOM 180G
NAPOLITANKE SA KOKOSOM 180G
Pakovanje 180 g 2 prodavnice Barkod 8600939110386
99,00 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
550,00 din/kg
Najskuplje je 99,90 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,00 din550,00 din/kg
-
Aleksandrović6 prodavnica: 89,90 - 99,90 din · Negotin, Samarinovac99,90 din555,00 din/kg+0,90 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1589,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 694,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 94,00 | 99,90 |
| 29.09.2026. | 94,00 | 99,90 |
| 01.09.2026. | 94,00 | 121,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAPOL.STARK 180G KOKOSAleksandrović
- NAPOLITANKE SA KOKOSOM ST ARK 180GRAroma
- NAPOLITANKE SA KOKOSOM 180GEuro Ša M
- NAP.COKO KOKOS 180G STARKPrima
- NAPOL.KOKOS KAKAO PRELIV180GSTARKTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%NAPOLITANKE KOCKA MLEČNA ČOKOLADA PLAZMA 135G
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
- ZAM%169,90
+39 prodavnica1.222,22 din/kg
−29%NAPOLITANKE CREME JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Europrom%99,90
+38 prodavnica422,46 din/kg
−29%NAPOLITANKE ŠLAG&ČOKOLADA JAFFA 187G
- Aksa79,00
- Šumadija Market94,90
- Aman%99,99
+37 prodavnica422,46 din/kg
−27%NAPOLITANKE KOCKA BELA ČOKOLADA PLAZMA 130G
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%165,00
- Šumadija Market169,90
+37 prodavnica1.230,69 din/kg
−17%NAPOLITANKE KAKAO ŠTARK 180G
- Maxi · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%119,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Lidl128,99
+32 prodavnice666,61 din/kg
−31%NAPOLITANKE LIMUN BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Transkom 9484,90
+35 prodavnica431,89 din/kg
−31%NAPOLITANKE ČOKOLADA BAMBI 185G
- Šumadija Market79,90
- Univerexport%82,99
- Transkom 9484,90
+34 prodavnice431,89 din/kg
−29%NAPOLITANKE LEŠNIK JAFFA 187G
- Šumadija Market94,90
- Aman%99,99
- Aroma%99,99
+34 prodavnice507,49 din/kg










