Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Plazma Kids Mleveni Čoko Keksići 250 g
Keks Plazma Kids Mleveni Čoko Keksići 250 g
Pakovanje 250 g 2 prodavnice Barkod 8600043028195
209,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
836,00 din/kg
Najskuplje je 229,00 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
209,00 din836,00 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta229,00 din916,00 din/kg+20,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 209,00 | 229,45 |
| 26.09.2026. | 209,00 | 229,45 |
| 01.09.2026. | 229,00 | 229,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Plazma mleveni čoko keksići za decu 250gAksa
- KEKS PLAZMA KIDS MLEVENI COKO KEKSICI 250GRAroma
- PLAZMA KIDS ML.C.KEKS.250Prima
- PLAZMA KIDS MLEV.COK.KEKS250GTranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−51 % po kgKeks Štark Čoko Keksići 220 g
- Leon89,99
- Gomex122,54
409,05 din/kg
−48 % po kgKeks Čoko Keksići Štark 220 g
- Euro Ša M96,00
- VUM%99,00
- Aleksandrović99,99
+36 prodavnica436,36 din/kg
−37 % po kgKeks Čoko Keksići Kokos 220 g
- Idea · Mercator · Roda%114,99
- Metro119,00
- Europrom129,90
+20 prodavnica522,68 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg















