Cene → Kućna hemija → Sredstvo za Kupatilo Kh-7 500 ml

Sredstvo za Kupatilo Kh-7 500 ml
Pakovanje 500 ml 6 prodavnica Barkod 8420822134158
289,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
579,98 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 329,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
289,99 din331,49 din579,98 din/l
-
289,99 din331,49 din579,98 din/l
-
289,99 din331,49 din579,98 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula294,99 din589,98 din/l+5,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta299,99 din599,98 din/l+10,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta329,99 din659,98 din/l+40,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 294,99 | 330,74 |
| 01.09.2026. | 294,99 | 330,74 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SREDSTVO ZA KUPATILO KH-7 500MLAroma, City
- KH-7 SRED.ZA KUPATILO 500mlCash & Carry Plus
- SRED ZA ČIŠĆENJ KUPATILA 500ML KH-7Idea, Mercator, Roda
- KH-7 SREDSTVO ZA KUPATILO 500MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−63 % po lSredstvo za Kupatilo Saniper Mentha Panonija 750 ml
- Cash & Carry Plus159,99
- Univerexport199,76
213,32 din/l
−63 % po lSredstvo za Kupatilo Aktiv Gel Limun Mer 700 ml
- Euro Ša M162,00
- Cash & Carry Plus164,99
- Transkom 94179,90
+11 prodavnica216,00 din/l
−63 % po lSredstvo za Kupatilo Aktiv Gel Ocean Mer 700 ml
- Euro Ša M162,00
- Cash & Carry Plus164,99
- dm169,00
+17 prodavnica216,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%Sredstvo za Odmašćivanje Pumpica Sgr.Sp Axel 750 ml
- Cash & Carry Plus249,99
- Maxi Online%269,99
- Medius%289,90
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%Sredstvo za Staklo Pumpica Clin 500 ml
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−21%Sredstvo za Odmašćivanje Dopuna Sgrasso 750 ml
- Cash & Carry Plus229,99
- Šumadija Market242,00
- Fortuna Market249,99
+33 prodavnice306,65 din/l
−43%Sredstvo za Čišćenje Kamenca Pumpica Cillit 750 ml
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Maxi Online · Mega Maxi%349,99
+31 prodavnica399,99 din/l
−22%Sredstvo za Čišćenje Poda Ocean Mr.Proper 1 l
- Metro323,99
- Sunce (Qvattro)336,99
- Cash & Carry Plus349,99
+31 prodavnica323,99 din/l
−35%Sredstvo za Čišćenje Slivnika Hot Tuboflo 60 g
- Univerexport%69,99
- Trnava Promet91,00
- dm95,00
+31 prodavnica1.166,50 din/kg
−23%Sredstvo za Staklo Dopuna Clin 500 ml
- Fortuna Market159,99
- Leon159,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica319,98 din/l
−38%Sredstvo za Kupatilo u Spreju Anti Calc. Cif 500 ml
- Maxi Online · Mega Maxi%199,99
- Cash & Carry Plus239,99
- Metro239,99
+27 prodavnica399,98 din/l













