Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon Baby Gold Johnson 750 ml

Šampon Baby Gold Johnson 750 ml
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 3574669907408
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
466,65 din/l
Najskuplje je 699,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din466,65 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta405,00 din540,00 din/l+55,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta419,99 din559,99 din/l+70,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta699,99 din933,32 din/l+350,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 349,99 | 412,50 |
| 20.09.2026. | 349,99 | 412,50 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 397,50 |
Promene cene
- Univerexport 02.10. 998,99 → 699,99 din -30%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOHNSON BABY SAMPON 750ML-GOLDEuro Ša M
- ŠAMPON BABY JOHNSONS 750ML GOLD PUMPICAFortuna Market
- JOHNSONS BABY SAMPON 750mlTrlić
- ŠAMPON BABY GOLD JOHNSON 750MLUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l









