Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTI POHOVANI SIR BAŠ BAŠ 1KG
SMRZNUTI POHOVANI SIR BAŠ BAŠ 1KG
Pakovanje 1 kg 5 prodavnica Barkod 8606020622349
676,84 din
najjeftinije u prodavnici Svetofor
676,84 din/kg
Najskuplje je 1.199,99 din, +77% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
676,84 din676,84 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula889,99 din889,99 din/kg+213,15 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik969,99 din969,99 din/kg+293,15 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.099,99 din1.099,99 din/kg+423,15 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta1.199,99 din1.199,99 din/kg+523,15 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 676,84 | 969,99 |
| 25.09.2026. | 676,84 | 969,99 |
| 19.09.2026. | 676,84 | 994,99 |
| 01.09.2026. | 676,84 | 1.099,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- POHOVANI SIR RNF PE-COCash & Carry Plus
- MEDALJONI CHEESY 100GFortuna Market
- SMRZ.POHOVANI SIR 1000GSenta Promet
- Kisteleki Pohovani sir 1kgSvetofor
- SMRZNUTI POHOVANI SIR BAŠ BAŠ 1KGUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%SMRZNUTI POMFRIT FRIKOM 1KG
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Euro Ša M%296,90
+36 prodavnica199,99 din/kg
−33%SMRZNUTI ŽU-ŽU SA SUSAMOM FRIKOM 800G
- Leon225,99
- Šumadija Market229,90
- Fortuna Market%239,99
+33 prodavnice282,49 din/kg
−20%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 300G
- Fortuna Market%349,99
- Trnava Promet%365,00
- Trlić%369,99
+32 prodavnice1.166,63 din/kg
−25%SMRZNUTI PANIRANI KOLUTIĆI LIGNJE FRIKOM 400G
- Medius%359,90
- Idea%369,99
- Mercator%369,99
+29 prodavnica899,75 din/kg
−23%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 450G
- Leon%359,99
- Šumadija Market439,90
- Medius%469,90
+29 prodavnica799,98 din/kg
−23%SMRZNUTI POMFRIT REBRASTI FRIKOM 750G
- Šumadija Market269,90
- Trlić%329,99
- Aman%349,99
+28 prodavnica359,87 din/kg
−7%SMRZNUTI MINI ROLLS SIR SPANAĆ FRIKOM 500G
- BB Trade%359,88
- Cash & Carry Plus364,99
- Super Vero386,99
+26 prodavnica719,76 din/kg
SMRZNUTI PANIRANI FISH NUGGETS FRIKOM 245G
- RIČ349,99
- Cash & Carry Plus354,99
- Euro Ša M369,00
+26 prodavnica1.428,53 din/kg











