Cene → Kućna hemija → Omeksivac za Ves Chante C Lair Vert Aloe Badem 900m

Omeksivac za Ves Chante C Lair Vert Aloe Badem 900m
Pakovanje 900 ml 4 prodavnice Barkod 8015194524104
270,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
300,00 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 544,80 din, +102% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
270,00 din554,31 din300,00 din/l
-
270,00 din554,31 din300,00 din/l
-
270,00 din554,31 din300,00 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta544,80 din605,33 din/l+274,80 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 544,80 | 554,31 |
| 01.09.2026. | 544,80 | 554,31 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OMEKSIVAC ZA VES CHANTE C LAIR VERT ALOE BADEM 900MAroma, City
- OM KON VERT AV BAD CVET 900ML CHANIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Aroma%399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−43%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Aman%399,99
- Prima%429,90
- Leon%439,99
+35 prodavnica268,27 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l








