Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTI PANIRANI ĆUREĆI NUGGETS PANITTO 500G

SMRZNUTI PANIRANI ĆUREĆI NUGGETS PANITTO 500G
Pakovanje 500 g 9 prodavnica Barkod 8606020621922
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
519,98 din/kg
Najskuplje je 499,99 din, +92% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,99 din519,98 din/kg
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta329,99 din659,98 din/kg+70,00 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 329,99 din · Negotin329,99 din659,98 din/kg+70,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb329,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68329,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta349,99 din699,98 din/kg+90,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta399,99 din799,98 din/kg+140,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd419,99 din839,98 din/kg+160,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta419,99 din839,98 din/kg+160,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta429,99 din859,98 din/kg+170,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta499,99 din999,98 din/kg+240,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 259,99 | 399,99 |
| 20.09.2026. | 259,99 | 399,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 405,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- CURECI NUGGETS 500G PANITTOAleksandrović, Aroma, City, Čutura
- CURECI NUGGETS 500GR PANITTOCash & Carry Plus
- ĆUREĆI NUGGETS PANITTO 500GIdea, Mercator, Roda
- TISACOOP PANITTO CURECI NUGGETS 500GSoulfood
- SMRZNUTI PANIRANI ĆUREĆI NUGGETS PANITTO 500GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%SMRZNUTI POMFRIT FRIKOM 1KG
- Leon%199,99
- Medius%284,90
- Euro Ša M%296,90
+36 prodavnica199,99 din/kg
−33%SMRZNUTI ŽU-ŽU SA SUSAMOM FRIKOM 800G
- Leon225,99
- Šumadija Market229,90
- Fortuna Market%239,99
+33 prodavnice282,49 din/kg
−20%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 300G
- Fortuna Market%349,99
- Trnava Promet%365,00
- Trlić%369,99
+32 prodavnice1.166,63 din/kg
−23%SMRZNUTI PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI PREM.FRIKOM 450G
- Leon%359,99
- Šumadija Market439,90
- Medius%469,90
+29 prodavnica799,98 din/kg
−25%SMRZNUTI PANIRANI KOLUTIĆI LIGNJE FRIKOM 400G
- Medius%359,90
- VP Dima%389,90
- Soulfood%389,99
+29 prodavnica899,75 din/kg
−23%SMRZNUTI POMFRIT REBRASTI FRIKOM 750G
- Šumadija Market269,90
- Trlić%329,99
- Super Vero381,99
+28 prodavnica359,87 din/kg
−5%SMRZNUTI MINI ROLLS SIR SPANAĆ FRIKOM 500G
- Cash & Carry Plus364,99
- BB Trade%369,88
- Super Vero386,99
+26 prodavnica729,98 din/kg
SMRZNUTI PANIRANI FISH NUGGETS FRIKOM 245G
- RIČ349,99
- Cash & Carry Plus354,99
- Euro Ša M369,00
+26 prodavnica1.428,53 din/kg










