Cene → Pirinač → PIRINAC CONAD PARBOILED INTEGRALNI 1KG

PIRINAC CONAD PARBOILED INTEGRALNI 1KG
Pakovanje 1 kg 1 prodavnica Barkod 8003170044104
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
399,99 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din399,99 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−58 % po kgPIRINAČ INTEGRALNI BENLIAN FOOD 1KG
- Aleksandrović169,99
- Univerexport190,19
- Cash & Carry Plus224,99
+10 prodavnica169,99 din/kg
−43 % po kgPIRINAČ INTEGRALNI RISO PRONTO 1KG
- Cash & Carry Plus229,99
- Mere232,90
- Trnava Promet245,00
+13 prodavnica229,99 din/kg
−21 % po kgPIRINAČ INTEGRALNI ABC FUN&FIT 1KG
- Šumadija Market315,00
- Idea392,04
- Mercator392,04
+2 prodavnice315,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−37%PIRINAČ OKRUGLO ZRNO BENLIAN FOOD 800G
- Fortuna Market%149,99
- Aleksandrović169,99
- IM Matijević189,00
+27 prodavnica187,49 din/kg
−30%PIRINAČ DUGO ZRNO RIZI BENLIAN FOOD 900G
- Svetofor98,64
- IM Matijević135,00
- Čutura137,00
+25 prodavnica109,60 din/kg
−42%*Pirinac oblo zrno 0900 Fun Fit 12
- Medius%169,90
- VP Dima174,90
- ZAM189,90
+22 prodavnice188,78 din/kg
−45%PIRINAC DUGO ZRNO 900G ABC
- Leon115,99
- Medius%149,90
- ZAM179,90
+21 prodavnica128,88 din/kg
−26%PIRINAČ DUGO ZRNO RIZI BENLIAN FOOD 450G
- Cash & Carry Plus75,99
- Trnava Promet%79,00
- Podunavlje79,99
+21 prodavnica168,87 din/kg
−30%PIRINAČ DUGO ZRNO BASMATI BENLIAN FOOD 500G
- Aleksandrović149,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+21 prodavnica299,98 din/kg
−13%PIRINAČ INTEGRALNI BENLIAN FOOD 500G
- VUM89,99
- Trnava Promet119,00
- Cash & Carry Plus119,99
+20 prodavnica179,98 din/kg
−23%PIRINAČ INTEGRALNI RISO GALLO 500G
- Cash & Carry Plus209,99
- Trnava Promet224,00
- RIČ249,99
+19 prodavnica419,98 din/kg


















