Cene → Slatkiši i žitarice → KOLAC PANETTONE SA KANDIRANIM VOCEM 900GR

KOLAC PANETTONE SA KANDIRANIM VOCEM 900GR
Pakovanje 900 g 4 prodavnice Barkod 8002734101642
1.499,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
1.666,66 din/kg
Najskuplje je 1.599,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 1.499,99 | 1.599,99 |
| 01.09.2026. | 1.499,99 | 1.599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOLAC PANETTONE SA KANDIRANIM VOCEM 900GRAroma, City
- KOLAČ PANETONE SA VOĆEM 900G ITALIAIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%KOLAČ BROWNIE JAFFA 75G
- Aksa55,00
- Euro Ša M%69,90
- Leon69,99
+37 prodavnica733,33 din/kg
−33%KOLAČ KROFNA ČOKOLADNA JAFFA 75G
- Aman%59,99
- Morava%64,90
- Cash & Carry Plus64,99
+35 prodavnica799,87 din/kg
−30%KOLAČ KROFNA TIRPLE CHOCO JAFFA 58G
- Aman%69,99
- Leon69,99
- Aroma%74,99
+35 prodavnica1.206,72 din/kg
−20%KOLAČ CHOCO ORANGE JAFFA 60G
- Euro Ša M%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Medius%74,90
+33 prodavnice1.165,00 din/kg
−14%KOLAČ ETI POPKEK KAKAO 35G
- Sunce (Qvattro)24,99
- Trnava Promet29,00
- VP Dima%29,90
+21 prodavnica714,00 din/kg
−20%KOLAC SLATKI BELI 500G POSNI SL
- Trnava Promet%182,00
- Prima%199,90
- Sunce (Qvattro)209,99
+10 prodavnica364,00 din/kgKolac Princeza kokos 0150 Amoreti
- Metalac Market83,80
- Trnava Promet115,00
- Aman119,99
+9 prodavnica558,67 din/kg
KOLAČ TRAJNI TIRAMISU CEREMUSKI 430G
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet409,00
- Metalac Market419,00
+5 prodavnica930,21 din/kg











