Cene → Slatkiši i žitarice → PISKOTE BALCONI 400GR

PISKOTE BALCONI 400GR
Pakovanje 400 g 1 prodavnica Barkod 8001585010998
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
874,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din874,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%PIŠKOTE ŠTARK 210G
- Leon%139,99
- Aman%159,99
- Super Vero%164,99
+32 prodavnice666,62 din/kg
−11%PIŠKOTE ŠTARK 105G
- Podunavlje%84,99
- Sunce (Qvattro)85,99
- Trnava Promet88,00
+27 prodavnica809,43 din/kg
Piskote Bonomi Maxi 200g
- Profi139,99
- Maxi144,99
- Maxi Online144,99
+2 prodavnice699,95 din/kg
PIŠKOTE 105GR 1/32 SOKO ŠTARK
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex86,47
- VP Dima96,00
761,81 din/kg
PIŠKOTE DULCETTI 400G
- Idea209,99
- Mercator209,99
- Roda209,99
524,98 din/kg
PISKOTE 210G STARK
- Fortuna Market169,99
- Čutura199,99
809,48 din/kg
PIŠKOTE 210GR 1/15 SOKO ŠTARK
- Cash & Carry Plus154,99
- VP Dima188,00
738,05 din/kg
PISKOTE ARO ITALIJNASKE 400G
- Metro259,00
- Aroma339,99
647,50 din/kg
















