Cene → Slatkiši i žitarice → KEKS OREO CARAMEL 157G

KEKS OREO CARAMEL 157G
Pakovanje 157 g 1 prodavnica Barkod 7622201502461
198,48 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
1.264,20 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
198,48 din1.264,20 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 139,99 | 185,40 |
| 01.09.2026. | 139,99 | 185,40 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KEKS MUNCHMALLOW FAMILY PACK 210G
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
KEKS PLAZMA 300G BAMBI
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+39 prodavnica866,63 din/kg
−20%KEKS PLAZMA 800G
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−20%KEKS MEDENO SRCE PIONIR 150G
- Aksa97,00
- Cash & Carry Plus109,99
- VUM%119,99
+38 prodavnica646,67 din/kg
−29%KEKS INTEGRALNI ČOKOLADA WELLNESS 210G
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+38 prodavnica570,95 din/kg
−10%KEKS CHOCO LILASTIX MILKA 112G
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−25%KEKS MINI MINI PLAZMA 200G
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%159,99
+34 prodavnice749,50 din/kg
−28%KEKS PLAZMA STIKSI ČOKOLADA 125G
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+37 prodavnica1.359,20 din/kg












