Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Instant Kafa Nescafe Gold Crema 100 g

Instant Kafa Nescafe Gold Crema 100 g
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 7613036352697
564,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
5.649,90 din/kg
Najskuplje je 859,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
564,99 din5.649,90 din/kg
-
Aleksandrović11 prodavnica: 859,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Kladovo859,99 din8.599,90 din/kg+295,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49859,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6859,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5859,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38859,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10859,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb859,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb859,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68859,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36859,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99859,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296859,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 564,99 | 712,49 |
| 01.09.2026. | 564,99 | 712,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NESCAF.95G GOLD CREMAAleksandrović
- INSTANT KAFA NESCAFE GOLD CREMA 100GAroma, City
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−63 % po kgKafa Instant 3u1 Jacobs 10x15,2 g 152 g Kesa
- Gomex314,99
- Trlić339,00
- Roda379,99
+2 prodavnice2.072,30 din/kg
−60 % po kgKafa Instant 2u1 Jacobs 140 g Kesa
- Gomex314,99
- Univerexport333,70
- Roda379,99
+2 prodavnice2.249,93 din/kg
−55 % po kgKafa Instant 3u1 Milka Jacobs 10x12,4 g
- Lidl314,99
- Super Vero335,99
- Univerexport376,99
+5 prodavnica2.540,24 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Instant Napitak Cedevita Go Narandža 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+35 prodavnica279,12 din/l
−17%Instant Napitak Cedevita Go Limun 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+33 prodavnice279,12 din/l
−23%Instant Napitak Cedevita Narandža 455 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Prima%389,90
- Medius%399,90
+31 prodavnica813,16 din/kg
−23%Instant Napitak Cedevita Limun 455 g
- Cash & Carry Plus364,99
- Prima%389,90
- Medius%399,90
+30 prodavnica802,18 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Narandža 200 g
- Leon%175,99
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
+29 prodavnica879,95 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Limun 200 g
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
- Europrom%199,90
+28 prodavnica899,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Ananas Mango 200 g
- Transkom 94192,90
- VP Dima%199,90
- Cash & Carry Plus199,99
+26 prodavnica964,50 din/kg
−15%Instant Napitak Cedevita Go Ananas Mango 340 ml
- Aroma89,99
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+25 prodavnica264,68 din/l














