Cene → Slatkiši i žitarice → ROLER HAPPY SWING BROWNIE 150GR

ROLER HAPPY SWING BROWNIE 150GR
Pakovanje 150 g 2 prodavnice Barkod 5908234814460
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Kladovo
799,93 din/kg
Najskuplje je 169,99 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din799,93 din/kg
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta169,99 din1.133,27 din/kg+50,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 119,99 | 144,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 144,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HAPPY SWING BROWNIE ROLERI 150GAleksandrović
- ROLER HAPPY SWING BROWNIE 150GRAroma, City
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ROLERI SA KIKIRIKI KREMOM PLAZMA 130G
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Europrom169,90
+29 prodavnica1.230,69 din/kg
ROLERI SA KOKOS KREMOM PLAZMA 130G
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet168,00
- Europrom169,90
+29 prodavnica1.230,69 din/kg
ROLERI SA LEŠNIK KREMOM PLAZMA 130G
- Cash & Carry Plus159,99
- Europrom169,90
- VUM169,99
+28 prodavnica1.230,69 din/kg
−16%ROLERI WAFER LEŠNIK I KIKIRIKI CIPIRIPI 150G
- Cash & Carry Plus128,99
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
+27 prodavnica859,93 din/kg
−16%ROLERI WAFER VANILA CIPIRIPI 150G
- Cash & Carry Plus128,99
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
+26 prodavnica859,93 din/kg
−23%ROLERI SA LEŠNIKOM I KAKAO KREMOM CAPRICE 115G
- Čutura162,00
- ZAM179,90
- Cash & Carry Plus183,60
+20 prodavnica1.408,70 din/kg
−20%ROLERI CREAM ROLLS ČOKOLADA WALTZ 250G
- Aleksandrović159,99
- VUM161,99
- Trnava Promet166,00
+19 prodavnica639,96 din/kg
−16%ROLERI KOKOS CIPIRIPI 150G
- Sunce (Qvattro)%134,99
- ZAM%139,90
- Cash & Carry Plus139,99
+19 prodavnica899,93 din/kg






