Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA LJUBIMCE WHISKAS CASS.JUNIOR IZBOR ZIV.4X8

HRANA ZA LJUBIMCE WHISKAS CASS.JUNIOR IZBOR ZIV.4X8
Pakovanje 340 g 3 prodavnice Barkod 5900951273155
179,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
529,12 din/kg
Najskuplje je 299,50 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,90 din529,12 din/kg
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd270,00 din794,12 din/kg+90,10 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu299,50 din880,88 din/kg+119,60 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 179,90 | 260,00 |
| 26.09.2026. | 179,90 | 260,00 |
| 01.09.2026. | 179,90 | 249,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- WHISKAS CASS.JUNIOR ZIVINA 4X85GAleksandrović
- HRANA ZA LJUBIMCE WHISKAS CASS.JUNIOR IZBOR ZIV.4X8Aroma
- Whiskas Casserole Junior Izbor Živine (4x85g)Lion Pet Shop
- WHISKAS CASS.JUNIOR IZBOR MESA 4X85GPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−25 % po kgHRANA ZA PSE GRANULE JUNIOR FRISKIES 500G
- Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%198,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
- Trnava Promet212,00
+14 prodavnica397,98 din/kg
−15 % po kgPedigree hrana za pse junior piletina konzerva 400 g
- Lion Pet Shop179,99
- Šumadija Market263,00
- Super Vero274,99
+1 prodavnica449,98 din/kg
−11 % po kgHRANA ZA PSE PRELIV JUNIOR PILETINA FRISKIES 4X85G
- Aleksandrović159,90
- Idea · Mercator · Roda%189,99
- Super Vero264,99
+2 prodavnice470,29 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%269,99
+29 prodavnica925,89 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg














