Cene → Hrana za kućne ljubimce → WHISKAS CASSEROLE ZIVINA 4X85G

WHISKAS CASSEROLE ZIVINA 4X85G
Pakovanje 340 g 2 prodavnice Barkod 5900951263859
270,00 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
794,12 din/kg
Najskuplje je 299,50 din, +11% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
270,00 din794,12 din/kg
-
Prima59 radnji u 31 mestu299,50 din880,88 din/kg+29,50 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 249,99 | 270,00 |
| 26.09.2026. | 249,99 | 270,00 |
| 01.09.2026. | 249,99 | 274,75 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MACKE WHISKAS CA SSEROLE ZIVINA 4X85GRAroma
- Whiskas Multipack Casserole Živina (4x85g)Lion Pet Shop
- WHISKAS CASSEROLE ZIVINA 4X85GPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Whiskas TM izbor sefa losos 85g
- ZAM%69,90
- RIČ%69,99
- Maxi · Mega Maxi%78,99
+15 prodavnica822,35 din/kg
−22%WHISKAS 85g CASSEROLE PILETINA
- Mikromarket64,99
- Prima%69,90
- Trlić74,90
+5 prodavnica764,59 din/kg
WHISKAS ZA MACKE SA GOVEDINOM 300g
- Lion Pet Shop169,99
- Šumadija Market187,00
- Trlić199,00
+5 prodavnica566,63 din/kg
−22%WHISKAS 85g CASSEROLE JUNIOR PILETINA
- Mikromarket64,99
- Šumadija Market69,00
- Prima%69,90
+3 prodavnice764,59 din/kg
−22%WHISKAS CASSEROLE GOVEDINA 85G
- Šumadija Market69,00
- Prima%69,90
- Transkom 9475,00
+3 prodavnice811,76 din/kg
WHISKAS JAGNJETINA 100g
- Transkom 9475,00
- Lion Pet Shop80,00
- Prima90,00
+1 prodavnica750,00 din/kg
WHISKAS 100g HRANA ZA MACKE - ZECETINA
- Šumadija Market69,00
- Trlić74,90
- Transkom 9475,00
+1 prodavnica690,00 din/kg
WHISKAS CASSEROLE MESANI 4X85G
- Transkom 94120,00
- Lion Pet Shop270,00
- VUM279,99
+1 prodavnica352,94 din/kg







