Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → ENERGETSKI NAPITAK COCA COLA ZERO ENERGY 0.25L
ENERGETSKI NAPITAK COCA COLA ZERO ENERGY 0.25L
Pakovanje 250 ml 4 prodavnice Barkod 5449000267986
59,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
239,60 din/l
Najskuplje je 152,00 din, +154% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije11 prodavnica: 59,90 - 149,90 din · Negotin, Jabukovac, Samarinovac, Štubik59,90 din239,60 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 759,90 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1059,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1559,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb59,90 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-259,90 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb59,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6859,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3659,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 659,90 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb149,90 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb149,90 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta89,99 din359,96 din/l+30,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta149,90 din599,60 din/l+90,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta152,00 din608,00 din/l+92,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 59,90 | 89,99 |
| 01.09.2026. | 59,90 | 89,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- K.KOLA ENERGY 0.25L LIM. NO SUGARAleksandrović
- ENERGETSKI NAPITAK COCA COLA ZERO ENERGY 0.25LAroma, City
- 250 CAN COKE ENERGY NO SUGAR BGRSEuro Ša M
- COCA COLA EN.NO SUG.0.25LPrima
- ENERGY NO SUGAR 0.25L 12#COLATranskom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%ENERGETSKI NAPITAK RED BULL SUGAR FREE 0.25L
- Mikromarket%139,99
- Čutura151,00
- Metalac Market179,00
+4 prodavnice559,96 din/l
ENERGETSKI NAPITAK COCA COLA ENERGY 0.25L CAN
- Aleksandrović59,90
- Aroma89,99
- Euro Ša M145,00
+1 prodavnica239,60 din/lENERGETSKI NAPITAK FAST ENERGY 0.33L
- Aleksandrović59,99
- Cash & Carry Plus79,99
181,79 din/l
ENERGETSKI NAPITAK NOCCO SUNNY SODA 330ML
- Aksa249,00
- Aroma279,99
754,55 din/l




