Cene → Alkoholna pića → DZIN DIAGEO GORDON'S MEDITERRANEAN ORANGE 0.7L

DZIN DIAGEO GORDON'S MEDITERRANEAN ORANGE 0.7L
Pakovanje 700 ml 7 prodavnica Barkod 5000289933490
1.499,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 20.10.
2.142,84 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.999,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.499,99 din2.099,99 din2.142,84 din/l
-
1.599,99 din2.149,99 din2.285,70 din/l+100,00 din
-
1.599,99 din2.199,99 din2.285,70 din/l+100,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.799,00 din2.570,00 din/l+299,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.899,99 din2.714,27 din/l+400,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula1.899,99 din2.714,27 din/l+400,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.999,99 din2.857,13 din/l+500,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 1.799,00 | 1.999,99 |
| 22.09.2026. | 1.799,00 | 1.999,99 |
| 01.09.2026. | 1.747,00 | 1.999,99 |
Promene cene
- Mega Maxi 22.09. 1.747,00 → 1.799,00 din +3%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DZIN DIAGEO GORDON'S MEDITERRANEAN ORANGE 0.7LAroma, City
- GORDONS MEDITERAN ORANGE 0.7LCash & Carry Plus
- GIN ORANGE 0.7L GORDONIdea, Mercator, Roda
- Dzin Gordon's Mediterranean Orange 0.7lMega Maxi
- DŽIN GORDON'S MEDITERRANEAN ORANGE 0.7LSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%DŽIN LORDSON DRY 0.7L
- Trnava Promet606,00
- Cash & Carry Plus649,99
- Transkom 94659,00
+26 prodavnica865,71 din/l
−19%DŽIN GMG DRY 0.7L
- Trnava Promet613,00
- Cash & Carry Plus619,99
- Univerexport%649,99
+25 prodavnica875,71 din/l
−17%DŽIN BEEFEATER 0.7L
- Maxi Online%1.349,00
- Lidl1.514,99
- Trnava Promet1.609,00
+21 prodavnica1.927,14 din/l
−21%DŽIN TONIC BARMAN RUBIN 0.33L
- Aleksandrović69,99
- Tekijanka%94,99
- Trnava Promet%99,00
+16 prodavnica212,09 din/l
DŽIN BOMBAY SAPPHIER 0.7L
- Sunce (Qvattro)1.549,00
- ZAM2.499,90
- Cash & Carry Plus2.499,99
+15 prodavnica2.212,86 din/l
−6%DŽIN LORDSON PINK 0.7L
- Metro731,99
- Tekijanka749,99
- Aman799,99
+14 prodavnica1.045,70 din/l
−14%DŽIN BEEFEATER PINK 0.7L
- Maxi · Mega Maxi%1.599,00
- Trlić1.690,00
- Cash & Carry Plus1.699,99
+12 prodavnica2.284,29 din/l
−26%DŽIN GORDONS DRY 0.7L
- Trlić759,00
- Roda%1.399,99
- Idea · Mercator%1.499,99
+11 prodavnica1.084,29 din/l












