Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA ZA MACKE SHEBA PILETINA ZELE 85G

HRANA ZA MACKE SHEBA PILETINA ZELE 85G
Pakovanje 85 g 5 prodavnica Barkod 4770608247409
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda
1.117,53 din/kg
Najskuplje je 100,00 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
94,99 din1.117,53 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta99,90 din1.175,29 din/kg+4,91 din
-
MercatorRadnje: Beograd99,99 din1.176,35 din/kg+5,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta99,99 din1.176,35 din/kg+5,00 din
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd100,00 din1.176,47 din/kg+5,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 94,99 | 99,99 |
| 26.09.2026. | 94,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 94,99 | 99,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA MACKE SHEBA PILETINA ZELE 85GAroma
- SHEBA KESICA PILETINA ZELE 85GEuroprom
- HRANA MAČ SHEBA PIL ŽELE KESICA 85GIdea, Mercator, Roda
- Sheba Piletina u želeu (85g)Lion Pet Shop
- Hrana Za Mačke Piletina Sheba 85 gMetalac Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −58 % po kg
HRANA ZA MACKE PILETINA 85GR EUROCAT
- Cash & Carry Plus39,99
- Fortuna Market49,99
470,47 din/kg
−57 % po kgHRANA ZA MAČKE MIAU MIAU PILETINA U SOSU 100G
- Gomex%47,99
- Aleksandrović54,99
- Lion Pet Shop55,00
+1 prodavnica479,90 din/kg
−54 % po kgHRANA ZA MAČKE IL CAPITANO 80G PILETINA KESICA
- Trnava Promet41,00
- Leon41,99
- Aleksandrović44,99
+11 prodavnica512,50 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−27%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−29%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Aman%249,99
- Idea · Mercator · Roda%259,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%269,99
+29 prodavnica925,89 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg















