Cene → Kućna hemija → Omekšivač za Veš Frosch Softener Aloa Vera 750 ml

Omekšivač za Veš Frosch Softener Aloa Vera 750 ml
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 4009175182661
259,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
345,33 din/l
Najskuplje je 449,99 din, +74% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,00 din345,33 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta289,99 din386,65 din/l+30,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta449,99 din599,99 din/l+190,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 249,90 | 274,50 |
| 01.09.2026. | 249,90 | 274,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FROSH OMEKS.750ML ALOE VERAAleksandrović
- OMEKSIVAC ZA VES FROSCH SOFTENER ALOA VERA 750 MLAroma, City
- Omek.Frosch Aloe vera 750mlMega Maxi
- Frosh omektivač aloe vera 750 mlŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Omekšivač za Veš Soft Lotus Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
- VUM%369,99
+38 prodavnica206,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Spring 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Prima%429,90
- Cash & Carry Plus449,99
+38 prodavnica268,21 din/l
−47%Omekšivač za Veš Gold Orchid 59 pr Lenor 1,239 l
- Medius%399,90
- Aroma%399,99
- VUM399,99
+36 prodavnica322,76 din/l
−24%Omekšivač za Veš Like Diamond Duel 1,6 l
- Leon329,99
- Cash & Carry Plus339,99
- Maxi Online · Mega Maxi%359,99
+35 prodavnica206,24 din/l
−33%Omekšivač za Veš Lavand&Camomile 71 pr Lenor 1,491 l
- Prima%429,90
- Leon%439,99
- Medius%449,90
+35 prodavnica288,33 din/l
−14%Omekšivač za Veš Baby Care Duel 1,6 l
- Leon369,99
- dm379,00
- Cash & Carry Plus399,99
+34 prodavnice231,24 din/l
−37%Omekšivač za Veš Fresh Bright SKY Semana 1,5 l
- Profi%389,99
- Morava%439,99
- VUM449,99
+34 prodavnice259,99 din/l
−49%Omekšivač za Veš Fresh Meadow 71 pr Lenor 1,491 l
- Medius%399,90
- Aman%399,99
- Prima%429,90
+31 prodavnica268,21 din/l









