Cene → Slatkiši i žitarice → COKOLADA SCHOGETTEN CARAMEL BROWNIE 100GR

COKOLADA SCHOGETTEN CARAMEL BROWNIE 100GR
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 4000415040109
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.299,90 din/kg
Najskuplje je 239,99 din, +85% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din1.299,90 din/kg
-
Lidl87 radnji u 53 mesta184,99 din1.849,90 din/kg+55,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd189,00 din1.890,00 din/kg+59,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad239,99 din2.399,90 din/kg+110,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 129,99 | 187,00 |
| 30.09.2026. | 129,99 | 187,00 |
| 20.09.2026. | 129,99 | 189,00 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 179,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOL.SCHOGETTEN 100G CARM.BROAleksandrović
- COKOLADA SCHOGETTEN CARAMEL BROWNIE 100GRAroma
- COKOLADA CARAMEL BROWNIE SCHOGETTEN 100grCash & Carry Plus
- Schogetten Tamna Čokolada MK15 100gLidl
- Cokolada karamel brauni Schogetten 100gMaxi
- COK.SCHOG.CARAM.BROWN.100Prima
- Sogeten cokol.0,1 caramelŠumadija Market
- ČOKOLADA SCHOGETTEN CARAMEL BROWNIE 100GSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−24 % po kgČOKOLADA MLEČNA NOISETTE SCHOGETTEN 100G
- Aksa99,00
- RIČ99,99
- Aleksandrović119,99
+25 prodavnica990,00 din/kg
−24 % po kgČOKOLADA MLEČNA SCHOGETTEN 100G
- Aksa99,00
- Cash & Carry Plus129,99
- Aman149,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−24 % po kgCokolada SCHOGETTEN trilogia 0100 15
- Aksa99,00
- Cash & Carry Plus129,99
- RIČ169,99
+21 prodavnica990,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 200G SOKO ŠTARK
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−21%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
- Trnava Promet238,00
+36 prodavnica1.533,27 din/kg
−28%ČOKOLADA NAJLEPŠE ŽELJE MLEČNA 90G SOKO ŠTARK
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+35 prodavnica1.499,93 din/kg
−33%ČOKOLADA MLEČNA SCHOGETTEN 100G
- Aksa99,00
- Cash & Carry Plus129,99
- Aman149,99
+34 prodavnice990,00 din/kg













