Cene → Kućna hemija → DETERDZENT ZA VES ORNEL GOLDEN DREAM 1.8L

DETERDZENT ZA VES ORNEL GOLDEN DREAM 1.8L
Pakovanje 1,8 l 5 prodavnica Barkod 3850105183439
450,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
250,00 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 1.345,40 din, +199% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
450,00 din1.360,12 din250,00 din/l
-
450,00 din1.360,12 din250,00 din/l
-
450,00 din1.360,12 din250,00 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta958,23 din532,35 din/l+508,23 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta1.345,40 din747,44 din/l+895,40 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 958,23 | 1.360,12 |
| 01.09.2026. | 958,23 | 1.360,12 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DETERDZENT ZA VES ORNEL GOLDEN DREAM 1.8LAroma, City
- DET GEL GOLDEN DREAM 1.8L ORNELIdea, Mercator, Roda
- DET.TEC.ORNEL 1.8L GOLDEN DREAM SAPONIASenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−35%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN DUEL 2.7KG
- Euro Ša M%439,90
- Cash & Carry Plus439,99
- Leon%449,99
+32 prodavnice162,93 din/kg










