Cene → Alkoholna pića → Vino Crveno Calvet Grande Reserve Superieur 0,75

Vino Crveno Calvet Grande Reserve Superieur 0,75
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 3500610087745
999,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
1.333,32 din/l
Najskuplje je 1.767,99 din, +77% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
999,99 din1.333,32 din/l
-
Maxi404 radnje u 78 mesta1.699,00 din2.265,33 din/l+699,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta1.699,00 din2.265,33 din/l+699,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad1.767,99 din2.357,32 din/l+768,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 999,99 | 1.699,00 |
| 28.09.2026. | 999,99 | 1.699,00 |
| 01.09.2026. | 1.699,00 | 1.733,50 |
Promene cene
- Aroma 28.09. 1.999,99 → 999,99 din -50%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO CRVENO CALVET GRANDE RESERVE SUPERIEUR 0,75Aroma, City
- Vino crv. Calvet Bordeaux 0,75lMaxi, Mega Maxi
- VINO CRVENO CALVET BORDEAUX SUPERIEUR GRANDE RESERVE 0.75LSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVino Crveno Cabernet Duša Monaha 0,75 l
- Svetofor355,67
- Cash & Carry Plus389,99
- Europrom399,90
+13 prodavnica474,23 din/l- −64 % po l
Vino Crveno Charton Rouge 0,75 l
- Idea · Mercator · Roda%360,00
480,00 din/l
−63 % po lVino Crveno Medveđa Krv Rubin 0,75 l
- Gomex369,99
- BB Trade406,97
- Univerexport434,80
+2 prodavnice493,32 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−7%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet389,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica389,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Mere392,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+36 prodavnica469,99 din/l
−8%Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+35 prodavnica443,00 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
−23%Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Super Vero%389,99
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l
















