Cene → Hleb i peciva → Pecivo Puzic sa Sirom 115 g
Pecivo Puzic sa Sirom 115 g
Pakovanje 115 g 1 prodavnica Barkod 2728916523885
67,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma, na akciji do 14.10.
591,22 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
67,99 din74,99 din591,22 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Pecivo PP Somun Mini 50 g
- Idea · Mercator · Roda12,99
- Maxi · Mega Maxi12,99
- Gomex14,99
+2 prodavnice259,80 din/kg- −50%
Pecivo PP Rol Kobasica Senf 140 g
- Podunavlje%57,49
- Idea · Mercator · Roda119,99
- Gomex124,99
+2 prodavnice359,31 din/kg Pecivo Pekara San Kajzerice Susam 300 g
- Cash & Carry Plus144,99
- Gomex159,99
- Podunavlje159,99
+3 prodavnice483,30 din/kgPecivo Pekara San Mini Kiflice 10/1 300 g
- Cash & Carry Plus144,99
- Gomex154,99
- Podunavlje159,99
+3 prodavnice483,30 din/kg- −50%
Pecivo PP Don Pita sa Nadevom od Sirom 90 g
- Podunavlje%21,50
- Euro Ša M36,00
- Gomex69,99
+2 prodavnice238,89 din/kg 
Pecivo PP Kroasan Francuski 50 g
- Idea · Mercator · Roda36,99
- Gomex49,28
- Prima51,00
739,80 din/kgPecivo Bečejska Pekara Mekika 80 g
- Podunavlje59,99
- Gomex94,99
- Šumadija Market95,00
+1 prodavnica749,88 din/kg- −50%
Pecivo PP Don Pita sa Krompirom 90 g
- Podunavlje%21,50
- Gomex64,99
- Fortuna Market69,99
+1 prodavnica238,89 din/kg








