Cene → Hleb i peciva → KROASAN SA MASLACEM 50GR SMRZNUTO
KROASAN SA MASLACEM 50GR SMRZNUTO
Pakovanje 50 g 1 prodavnica Barkod 2460895637602
28,80 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
576,00 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
28,80 din576,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Kroasan sumsko voce 90g Pons
- Prima51,00
- Aroma85,90
- Trnava Promet92,00
+4 prodavnice566,67 din/kgKroasan kakao krem 90g Pons
- Prima51,00
- Aroma85,90
- Trnava Promet92,00
+3 prodavnice566,67 din/kg
KROASAN ČOKOLADA PP 70G
- Idea69,99
- Mercator69,99
- Roda69,99
+2 prodavnice999,86 din/kgKROASAN SA NADEVOM KAJSIJE 110G DONDON
- Aleksandrović72,00
- Euro Ša M72,00
- Prima79,00
+1 prodavnica654,55 din/kgKroasan kackavalj i sunka Pons
- Trnava Promet88,00
- Gomex104,99
- Metalac Market110,00
733,33 din/kgKROASAN SA KREMOM 80G.
- Aleksandrović44,90
- Prima46,00
- BB Trade49,97
561,25 din/kgKroasan virsla BiBip
- Trnava Promet99,00
- Aman99,99
900,00 din/kgKROASAN 0.12 KG NINIS
- Trlić99,00
- Europrom100,00
825,00 din/kg












