Cene → Hleb i peciva → DONUT JAGODA 56G
DONUT JAGODA 56G
Pakovanje 56 g 1 prodavnica Barkod 2367262890465
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
1.428,39 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din1.428,39 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−50%Donut mocna cokolada Pons 56gr
- Podunavlje%34,99
- Prima55,00
- Sunce (Qvattro)60,99
+8 prodavnica624,82 din/kg
−50%Donut jagoda preliv 56gr Pons
- Podunavlje%34,99
- Prima55,00
- Šumadija Market66,00
+5 prodavnica624,82 din/kg- −50%
Donut party 57gr Pons
- Podunavlje%44,99
- Aroma79,99
- Trnava Promet80,00
+3 prodavnice789,30 din/kg Donut sa sarenim mrvicama 56gr Pons
- Šumadija Market66,00
- Metalac Market69,00
- Trnava Promet75,00
+2 prodavnice1.178,57 din/kgDONUT MOCNA COKOLADA 56G PONS
- Fortuna Market59,99
- Aman69,99
1.071,25 din/kgDONUT ZLATNI 65G
- Aman74,99
- Aroma79,99
1.153,69 din/kg







