Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Napitak Soofty Mojito 0,33 l

Napitak Soofty Mojito 0,33 l
Pakovanje 330 ml 12 prodavnica Barkod 3504110059172
119,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Bor, Negotin
363,61 din/l
Najskuplje je 191,90 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
119,99 din363,61 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik135,73 din411,30 din/l+15,74 din
-
dm136 radnji u 48 mesta139,00 din421,21 din/l+19,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula139,99 din424,21 din/l+20,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta149,90 din454,24 din/l+29,91 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta149,99 din454,52 din/l+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta169,99 din515,12 din/l+50,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta169,99 din515,12 din/l+50,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd169,99 din515,12 din/l+50,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta174,97 din530,21 din/l+54,98 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta180,00 din545,45 din/l+60,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 187,57 – 200,55 din191,90 din581,52 din/l+71,91 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 119,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 119,99 | 159,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOOFTY MOJITO 0.33L LIMAleksandrović
- NAPITAK SOOFTY MOJITO 0,33LAroma, City
- SOK SOOFTY MOJITO 330MLBB Trade
- SOK SOOFTY MOJITO 330 MLCash & Carry Plus
- soofty MOJITO 330mldm
- NAPITAK SOOFTY 330ML MOJITO PURE PLUSFortuna Market
- SOK SOOFTY MOJITO 330ML CANIdea, Mercator, Roda
- MVS.SOOFTY MOJITO 330MLMikromarket
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napitak Voćni Bravo Sunny Jagoda 1,5 l PET Rauch
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
- Prima%119,90
+37 prodavnica79,33 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Peach 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+32 prodavnice242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Tropic 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Cranberry 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+30 prodavnica242,12 din/l
−26%Napitak Powerade Mountain Blast Izotonik 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus94,99
- ZAM%99,90
- Gomex%99,99
+24 prodavnice189,98 din/l
−22%Napitak Next Classic Breskva 1,5 l Brik
- Aman%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%164,99
- Cash & Carry Plus169,99
+21 prodavnica106,66 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Lemon Lime 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trlić%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Peach Apple 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l







