Cene → Sveže i prerađeno meso → Pileći Batak i Karabatak Perutnina Map
Pileći Batak i Karabatak Perutnina Map
1 prodavnica Barkod 2069143631227
379,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma, na akciji do 04.10.
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
379,99 din409,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Pileći Namaz 180 g XXL Neoplanta
- Metro%97,00
- Sunce (Qvattro)%99,99
- Transkom 94104,99
+16 prodavnica538,89 din/kg
−30%Pileći Hot Dog Carnex 800 g
- Leon%279,99
- Europrom299,90
- VP Dima%329,90
+13 prodavnica349,99 din/kg
−17%Pileći File Mini u Crevu Yuhor 350 g
- Leon339,99
- Metro359,99
- Metalac Market379,00
+12 prodavnica971,40 din/kg
−17%Pileći Batak sa Karabatkom Cekin 500 g Map
- Aroma%189,99
- RIČ234,99
- BB Trade239,97
+9 prodavnica379,98 din/kg
Pileći File od Grudi Cekin 500 g Map
- BB Trade424,97
- Metalac Market449,00
- Aroma469,99
+8 prodavnica849,94 din/kg
Pileći panirani odresci 200g Vindija
- Mega Maxi264,99
- Gomex269,99
- Trnava Promet279,00
+5 prodavnica1.324,95 din/kg
−42%Pileći File u Crevu Yuhor Rf
- Idea · Mercator · Roda%699,90
- Super Vero1.139,99
- Univerexport1.199,00
+1 prodavnica349,95 din/kg- −21%
Pileći Želudac Vindija 500 g
- Transkom 94199,00
- Europrom199,90
- ZAM209,00
+3 prodavnice398,00 din/kg















