Cene → Prerađeno voće i povrće → VOĆNI PIRE WAKE UP MIX NUTRINO LAB 180G

VOĆNI PIRE WAKE UP MIX NUTRINO LAB 180G
Pakovanje 180 g 18 prodavnica Barkod 8606019650216
198,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl
1.105,50 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
198,99 din1.105,50 din/kg
-
dm136 radnji u 48 mesta199,00 din1.105,56 din/kg+0,01 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula199,99 din1.111,06 din/kg+1,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta219,99 din1.222,17 din/kg+21,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta219,99 din1.222,17 din/kg+21,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 221,18 – 240,19 din229,82 din1.276,78 din/kg+30,83 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta229,90 din1.277,22 din/kg+30,91 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu229,99 din1.277,72 din/kg+31,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,99 din1.388,83 din/kg+51,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 198,99 | 229,99 |
| 17.09.2026. | 198,99 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 229,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIRE LAB WAKE UP MIX 180gr NUTRINOCash & Carry Plus
- NUTRINO LAB WAKE UP MIX 180gdm
- NUTRINO LAB PIRE WAKE UP 180GEuroprom
- PIRE NUTR WAKE UP APP ORA CA&GI180GIdea, Mercator, Roda
- Nutrino Lab pire Wake Up mix /MK10 180gLidl
- NUTRINO LAB WAKE UP MIX 180GLilly
- Nutrino Lab Wake up mix 180gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- nutrino lab pire wake up mix 180g neltPodunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−48 % po kgVOĆNI PIRE WAKE UP MIX NUTRINO LAB 200ML
- dm%115,00
- Čutura166,00
- Sunce (Qvattro)%184,99
+13 prodavnica575,00 din/kg
−48 % po kgVOĆNI PIRE JAB+MANG+MARAKUJ+BANAN NUTRINO LAB 200G
- dm%115,00
- Euro Ša M207,00
- Soulfood209,99
+8 prodavnica575,00 din/kg
−48 % po kgVOĆNI PIRE POWER MIX NUTRINO LAB 200ML
- dm%115,00
- Trnava Promet139,00
- Transkom 94149,00
+15 prodavnica575,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%VOĆNI PIRE JABUKA BOROV.VIŠNJA NUTRINO LAB 180G
- Trnava Promet%154,00
- Šumadija Market169,90
- Maxi%169,99
+27 prodavnica855,56 din/kg
−26%VOĆNI PIRE JAB.MANGO PAPAJA.BAN.NUTRINO LAB 180G
- Trnava Promet%154,00
- Šumadija Market169,90
- Univerexport%169,99
+26 prodavnica855,56 din/kg
−20%VOĆNI PIRE JAB+BAN+KEKS NUTRINO LAB JUNIOR 180G
- Morava%159,90
- Lilly%159,99
- Podunavlje%159,99
+26 prodavnica888,33 din/kg
−43%VOĆNI PIRE COCOA ANYWAY MIX NUTRINO LAB 180G
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Šumadija Market169,90
- Univerexport%169,99
+25 prodavnica722,17 din/kg
−26%VOĆNI PIRE JABUKA BRESKVA JAGODA NUTRINO LAB 180G
- Trnava Promet%154,00
- Šumadija Market169,90
- Univerexport%169,99
+25 prodavnica855,56 din/kg
−25%VOĆNI PIRE JAB+JAG+ŽIT+VAN JUNIOR NUTRINO LAB 180G
- Morava%159,90
- Leon159,99
- Lilly%159,99
+25 prodavnica888,33 din/kg
−48%VOĆNI PIRE VERY BERRY MIX NUTRINO LAB 180G
- Leon115,99
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Šumadija Market169,90
+24 prodavnice644,39 din/kg
−15%VOĆNI PIRE JAB+KRU+BAN NUTRINO LAB JUNIOR 180G
- Sunce (Qvattro)%160,99
- Idea%169,99
- Mercator%169,99
+22 prodavnice894,39 din/kg








