Cene → Slatkiši i žitarice → Medenjak sa voćnim punjenjem 500g
Medenjak sa voćnim punjenjem 500g
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8606028741387
198,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
397,80 din/kg
Najskuplje je 217,15 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
198,90 din397,80 din/kg
-
Svetofor69 radnji u 55 mesta217,15 din434,30 din/kg+18,25 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 198,90 | 208,03 |
| 14.09.2026. | 198,90 | 208,03 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Medenjak kajsija 500 grMere
- Medenjak sa voćnim punjenjem 500gSvetofor
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

MEDENJAK NARANDZA 200g SL
- Cash & Carry Plus69,99
- Aleksandrović74,90
- Euro Ša M75,00
+10 prodavnica349,95 din/kg
MEDENJAK KAJSIJA 200g SL
- Cash & Carry Plus69,99
- Aleksandrović74,90
- Euro Ša M75,00
+7 prodavnica349,95 din/kgMEDENJAK 400G ŽENEVA
- Trnava Promet152,00
- Euro Ša M155,00
- Luki159,90
+7 prodavnica380,00 din/kg
Medenjak SLATKO SRCE 0150 Pionir 22
- Trnava Promet93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M105,00
+7 prodavnica620,00 din/kg
−33%MEDENJAK KAJSIJA 150G SL
- Čutura99,99
- Tekijanka%99,99
- Transkom 94119,90
+4 prodavnice666,60 din/kg
Medenjak glazirani 0400 Ondina
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet211,00
- Sunce (Qvattro)229,99
+4 prodavnice499,98 din/kg
MEDENJAK POSNI 500g DAKI
- Fortuna Market239,99
- Trnava Promet246,00
- Metalac Market249,00
+3 prodavnice479,98 din/kg
MEDENJAK NARANDŽA 150G VINCINNI
- Trlić75,00
- Čutura99,99
- Aleksandrović109,99
+2 prodavnice500,00 din/kg











