Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Napitak Nije Svejedno Limunada 0,33 l

Napitak Nije Svejedno Limunada 0,33 l
Pakovanje 330 ml 16 prodavnica Barkod 8606018725311
67,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
203,03 din/l
Najskuplje je 84,00 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
67,00 din203,03 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula69,99 din212,09 din/l+2,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd74,98 din227,21 din/l+7,98 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta74,98 din227,21 din/l+7,98 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta74,98 din227,21 din/l+7,98 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta75,00 din227,27 din/l+8,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta77,90 din236,06 din/l+10,90 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta78,00 din236,36 din/l+11,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta79,90 din242,12 din/l+12,90 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta79,90 din242,12 din/l+12,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta79,97 din242,33 din/l+12,97 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta79,99 din242,39 din/l+12,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta80,00 din242,42 din/l+13,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 78,59 – 85,79 din82,79 din250,88 din/l+15,79 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd83,00 din251,52 din/l+16,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta84,00 din254,55 din/l+17,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 67,00 | 78,95 |
| 01.09.2026. | 67,00 | 78,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK NIJE SVEJEDNO LIMUNADA 0.33L LIMBB Trade
- ICE TEA LIMUNADA 0.33L CANCash & Carry Plus
- SOK LIMUNADA NIJE SVEJEDNO NECTAR 0.33L CANČutura
- NIJE SVEJEDNO LIMUNADA CAN 0,33Euro Ša M
- NECTAR LIMUNADA 0.33L CANEuroprom
- NAPITAK NIJE SV LIMUNADA 0.33L CANIdea, Mercator, Roda
- Limunada Nije Svejedno Nectar Can 0,33 lMetalac Market
- NSJ ICE TEA 0,33L LIMUNADA LIMENKA NECTARMorava
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−27 % po lVoćni Napitak Nije Svejedno Limunada PET 0,5 l Nectar
- Sunce (Qvattro)%73,99
- BB Trade79,97
- Cash & Carry Plus79,99
+26 prodavnica147,98 din/l
−21 % po lVoćni Napitak Nije Svejedno Multivitamin 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus79,99
- BB Trade83,34
- RIČ84,99
+18 prodavnica159,98 din/l
−21 % po lVoćni Napitak Nije Svejedno Pomorandža 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus79,99
- RIČ84,99
- Fortuna Market86,99
+19 prodavnica159,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Napitak Voćni Bravo Sunny Jagoda 1,5 l PET Rauch
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
- Prima%119,90
+37 prodavnica79,33 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Peach 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+32 prodavnice242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Tropic 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%Napitak Aqua Viva Sport Cranberry 0,33 l
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+30 prodavnica242,12 din/l
−26%Napitak Powerade Mountain Blast Izotonik 0,5 l PET
- Cash & Carry Plus94,99
- ZAM%99,90
- Gomex%99,99
+24 prodavnice189,98 din/l
−22%Napitak Next Classic Breskva 1,5 l Brik
- Aman%159,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%164,99
- Cash & Carry Plus169,99
+21 prodavnica106,66 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Lemon Lime 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Trlić%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l
−26%Napitak Powerade Active Water Peach Apple 0,5 l
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
- Idea · Mercator · Roda%99,99
+20 prodavnica199,98 din/l







