Cene → Prerađeno voće i povrće → PARADAJZ SOS PIZZA TOMATELLO 500ML

PARADAJZ SOS PIZZA TOMATELLO 500ML
Pakovanje 500 ml 13 prodavnica Barkod 8606018724628
81,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
163,98 din/l
Najskuplje je 113,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
81,99 din104,38 din163,98 din/l
-
Morava30 radnji u 7 mesta88,00 din176,00 din/l+6,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik92,99 din185,98 din/l+11,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd98,10 din196,20 din/l+16,11 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta98,10 din196,20 din/l+16,11 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta98,10 din196,20 din/l+16,11 din
-
98,99 din197,98 din/l+17,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun98,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača98,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac98,99 din
- Kragujevac · Metro98,99 din
- Niš · Metro98,99 din
- Novi Sad · Metro98,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad102,99 din205,98 din/l+21,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta104,90 din209,80 din/l+22,91 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta109,99 din219,98 din/l+28,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta113,99 din227,98 din/l+32,00 din
-
113,99 din227,98 din/l+32,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta113,99 din227,98 din/l+32,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 88,00 | 102,99 |
| 20.09.2026. | 88,00 | 102,99 |
| 01.09.2026. | 88,00 | 100,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TOMATELLO PIZZA SOS 500ml NEKTAREuroprom
- SOS OD PARADAJZA TOMATELLO 500ML PIZZAFortuna Market
- SOS TOMATELLO PIZZA TBA 500MLIdea, Mercator, Roda
- Tomatello sos pizza 500ml 1/12 TBAMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- 500ML TOMATELLO PIZZA SOS-STAND.-VAR.Metro
- TOMATELLO 500ML PIZZA SOS NECTAR 12/1Morava
- NEKTAR TOMATELLO PIZZA SOS TBA 500ML 1/12Soulfood
- SOS TOMATELLO PIZZA SOS 500ML NECTARSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−15 % po lPARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 500ML
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Leon73,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−15 % po lPARADAJZ PASIRANI ORIGANO&BOSILJAK TOMATELLO 500ML
- Univerexport%69,99
- Super Vero%74,99
- Medius%79,90
+19 prodavnica139,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PARADAJZ SOK POLIMARK 500ML
- Maxi%67,99
- Maxi Online%67,99
- Mega Maxi%67,99
+35 prodavnica135,98 din/l
−28%PARADAJZ SOK POLIMARK 1L
- Aleksandrović119,90
- Maxi Online%119,99
- Metro%124,00
+34 prodavnice119,90 din/l
−32%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 500ML
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Leon73,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−29%PARADAJZ SOK SA BOSILJKOM POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+28 prodavnica139,98 din/l
−49%PARADAJZ PASIRANI TOMATELLO 1L
- Maxi%94,99
- Maxi Online%94,99
- Mega Maxi%94,99
+25 prodavnica94,99 din/l
−19%PARADAJZ PASIRANI GURMAN 500G
- Čutura%64,99
- VP Dima69,90
- Aleksandrović69,99
+24 prodavnice129,98 din/l
−29%PARADAJZ SOK LJUTA PAPRIKA POLIMARK 500ML
- Maxi%69,99
- Maxi Online%69,99
- Mega Maxi%69,99
+23 prodavnice139,98 din/l
PARADAJZ PELAT MUTTI 400G LIM.
- RIČ209,99
- Fortuna Market219,99
- Yuhor219,99
+21 prodavnica524,98 din/kg







