Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Fiji Artesian PET 0,5 l

Voda Fiji Artesian PET 0,5 l
Pakovanje 500 ml 7 prodavnica Barkod 9417574000083
224,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
449,98 din/l
Najskuplje je 254,58 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
224,99 din449,98 din/l
-
MercatorRadnje: Beograd229,99 din459,98 din/l+5,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta229,99 din459,98 din/l+5,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,99 din459,98 din/l+5,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta249,99 din499,98 din/l+25,00 din
-
249,99 din273,97 din499,98 din/l+25,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta254,58 din509,16 din/l+29,59 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 224,99 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 224,99 | 229,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FIJI VODA 0.5LAroma, City
- VODA FIJI NEGAZIRANA 0.5L PETBB Trade
- VODA FIJI ARTESIAN PET 0.5LGomex
- VODA FIJI 0,5LIdea, Mercator, Roda
- VODA NEGAZIRANA FIJI 0.5LSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l
−14%Voda Negazirana Rosa Sport 0,75 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l









