Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Energetsko Piće B52 Limenka 0,25 l

Energetsko Piće B52 Limenka 0,25 l
Pakovanje 250 ml 2 prodavnice Barkod 8714800012645
99,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
399,88 din/l
Najskuplje je 99,99 din, +0% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,97 din399,88 din/l
-
Gomex157 radnji u 102 mesta99,99 din399,96 din/l+0,02 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 64,99 | 99,97 |
| 01.09.2026. | 64,99 | 99,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- B 52 energetsko piceAleksandrović
- ENERGY B52 0.25L LIMBB Trade
- ENERGETSKO PIĆE B52 LIMENKA 0.25LGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −60 % po l
Battery jabuka energetsko piće limenka 0.25l
- Morava%39,90
- RIČ84,99
159,60 din/l - −60 % po l
Battery mango energetsko piće limenka 0.25l
- Morava%39,90
- RIČ49,99
159,60 din/l
−35 % po lEnergetsko Piće Hell Zero White Peach Limenka 0,25 l
- RIČ64,99
- Cash & Carry Plus69,99
- Euro Ša M74,00
+16 prodavnica259,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Energetsko Piće Guarana 0,5 l
- Maxi · Mega Maxi · Profi%74,99
- Cash & Carry Plus76,99
- Transkom 9479,90
+33 prodavnice149,98 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana 0,25 l
- Medius%59,90
- Aman%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
+30 prodavnica239,60 din/l
−18%Energetsko Piće Ultra 0,25 l
- Trlić%69,99
- Cash & Carry Plus72,99
- Čutura%74,99
+32 prodavnice279,96 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Joker 0,25 l
- Čutura%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Cash & Carry Plus69,99
+30 prodavnica239,96 din/l
−29%Energetsko Piće Guarana Joker 0,5 l
- Morava69,00
- Medius%74,90
- Transkom 9479,90
+32 prodavnice138,00 din/l
−32%Energetsko Piće Guarana Azijana 0,25 l
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Aroma%64,99
- Trnava Promet%66,00
+29 prodavnica239,96 din/l
−29%Energetsko Piće Guarana Joker Mango 0,5 l
- Medius%74,90
- Maxi · Mega Maxi%74,99
- Transkom 94%79,90
+29 prodavnica149,80 din/l
−41%Energetsko Piće Guarana Joker Kiwi 0,5 l
- Mikromarket%69,99
- Medius%74,90
- Transkom 94%79,90
+29 prodavnica139,98 din/l













