Cene → Šećer i med → MED 1/1 LIVADSKI 500G
MED 1/1 LIVADSKI 500G
Pakovanje 500 g 1 prodavnica Barkod 8611011611318
449,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 30.09.
899,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
449,99 din479,99 din899,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%MED BAGREMOV KRNJEVAC 720G
- Idea%849,99
- Mercator%849,99
- Roda%849,99
+13 prodavnica1.180,54 din/kg
−17%MED LIVADSKI KRNJEVAC 250G
- Idea%289,99
- Mercator%289,99
- Roda%289,99
+12 prodavnica1.159,96 din/kg
MED CVETNI KRNJEVAC 720G
- Fortuna Market619,99
- Euro Ša M656,00
- Super Vero676,99
+11 prodavnica861,10 din/kg
MED CVETNI KRNJEVAC 250G
- Super Vero283,99
- Euro Ša M285,00
- Trlić289,00
+10 prodavnica1.135,96 din/kg
−9%MED BAGREMOV KRNJEVAC 250G
- Fortuna Market379,99
- Maxi Online%419,99
- Super Vero429,99
+9 prodavnica1.519,96 din/kg
MED LIPOV KRNJEVAC 250G
- Fortuna Market299,99
- Super Vero311,99
- Euro Ša M312,00
+9 prodavnica1.199,96 din/kg
MED LIPOV KRNJEVAC 720G
- Euro Ša M760,00
- Super Vero799,99
- VP Dima820,00
+9 prodavnica1.055,56 din/kg
−17%MED CVETNI KRNJEVAC 950G
- Maxi%849,99
- Maxi Online%849,99
- Mega Maxi%849,99
+8 prodavnica894,73 din/kg










