Cene → Smrznuti proizvodi → SMRZNUTO MESO PILEĆI NAGETS 1KG
SMRZNUTO MESO PILEĆI NAGETS 1KG
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 8607000493874
548,90 din
najjeftinije u prodavnici Mere
548,90 din/kg
Najskuplje je 869,99 din, +58% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
548,90 din548,90 din/kg
-
869,99 din899,99 din869,99 din/kg+321,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 548,90 | 724,45 |
| 01.09.2026. | 548,90 | 724,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SMRZNUTO MESO PILEĆI NAGETS 1KGGomex
- Panirani pileci nuggets 1 kgMere
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%SMRZNUTO POVRĆE SPANAĆ FRIKOM 400G
- Šumadija Market159,90
- Metalac Market%164,99
- Leon166,99
+37 prodavnica399,75 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE GRAŠAK FRIKOM 400G
- Idea%149,99
- Lidl149,99
- Mercator%149,99
+37 prodavnica374,98 din/kg
−24%SMRZNUTO POVRĆE CARSKA MEŠAVINA FRIKOM 400G
- Leon%159,99
- Šumadija Market179,90
- VUM%188,99
+37 prodavnica399,98 din/kg
−21%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 400G
- Trnava Promet%149,00
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
+37 prodavnica372,50 din/kg
−16%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 400G
- Leon158,99
- Idea%159,99
- Lidl159,99
+37 prodavnica397,48 din/kg
−17%SMRZNUTO POVRĆE RUSKA SALATA FRIKOM 700G
- Aroma%249,99
- Leon250,99
- ZAM284,90
+36 prodavnica357,13 din/kg
−40%SMRZNUTO POVRĆE BORANIJA ŽUTA FRIKOM 700G
- Leon199,99
- Transkom 94239,00
- Medius%239,90
+34 prodavnice285,70 din/kg
SMRZNUTO POVRĆE BROKOLI FRIKOM 400G
- Leon192,99
- Cash & Carry Plus209,99
- Super Vero219,99
+34 prodavnice482,48 din/kg













