Cene → Slane grickalice → ČIPS CHIPS WAY ČAČANSKI SLANI REBRASTI 90G

ČIPS CHIPS WAY ČAČANSKI SLANI REBRASTI 90G
Pakovanje 90 g 1 prodavnica Barkod 8606107223063
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
1.444,33 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din1.444,33 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 94,00 | 112,00 |
| 01.09.2026. | 94,00 | 112,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ČIPS CHIPS WAY ČAČANSKI SLANI REBRASTI 90GGomex
- CHIPS CHA-CHA SL.REBR.100Prima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−57 % po kgCHIO CIPS 80G REBRASTI SLANI
- Čutura49,99
- Morava97,57
- VP Dima99,00
+12 prodavnica624,88 din/kg
−46 % po kgCips rebrasti slani Maxi 150g
- Maxi116,99
- Maxi Online116,99
- Mega Maxi116,99
+2 prodavnice779,93 din/kg
−45 % po kgČIPS REBRASTI KEČAP CHIPS WAY 150G
- Leon119,99
- Čutura139,99
- Idea%149,99
+27 prodavnica799,93 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

ČIPS CLASSIC CHIPSY 95G
- Leon128,99
- Aleksandrović129,99
- Cash & Carry Plus129,99
+36 prodavnica1.357,79 din/kg
−12%ČIPS REBRASTI CHIPSY 95G
- Leon127,99
- Cash & Carry Plus129,99
- Maxi%129,99
+36 prodavnica1.347,26 din/kg
−24%ČIPS CLASSIC CHIPSY 140G
- Trnava Promet%149,00
- Univerexport%149,00
- Euro Ša M%159,90
+35 prodavnica1.064,29 din/kg
−25%ČIPS REBRASTI SLANI CHIPSY 140G
- Trnava Promet%149,00
- Univerexport%149,00
- Metalac Market%149,99
+35 prodavnica1.064,29 din/kg
−26%ČIPS CLASSIC CHIPS WAY 40G
- Prima%49,90
- Cash & Carry Plus49,99
- RIČ%49,99
+35 prodavnica1.247,50 din/kg
−25%ČIPS CLASSIC CHIPSY 60G
- BB Trade%74,88
- Čutura%79,99
- Fortuna Market%79,99
+34 prodavnice1.248,00 din/kg
−29%ČIPS REBRASTI CLASSIC CHIPS WAY 150G
- Šumadija Market149,90
- ZAM%149,90
- Cash & Carry Plus149,99
+34 prodavnice999,33 din/kg
−26%ČIPS CLASSIC CHIPS WAY 90G
- Leon%89,99
- Trnava Promet%99,00
- Europrom%99,90
+34 prodavnice999,89 din/kg




















