Cene → Mahunarke → Pasulj Kozmetik Plus Pasuljica 1 kg

Pasulj Kozmetik Plus Pasuljica 1 kg
Pakovanje 1 kg 2 prodavnice Barkod 8606101987800
298,03 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
298,03 din/kg
Najskuplje je 359,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
298,03 din298,03 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta359,99 din359,99 din/kg+61,96 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 298,03 | 329,01 |
| 01.09.2026. | 298,03 | 329,01 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PASULJ KOZMETIK PLUS PASULJICA 1KGGomex
- PASULJICA 1/1 KOZMETIK PLUSSenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Pasulj Gradistanac 800 g
- Svetofor175,80
- Mere189,90
- Aleksandrović199,99
+9 prodavnica219,75 din/kg
−32%Pasulj Tetovac Benlian Food 800 g
- IM Matijević399,00
- Maxi · Mega Maxi · Shop&Go%399,99
- Idea · Mercator · Roda565,95
+2 prodavnice498,75 din/kg
Pasulj Crni 200 g BIO Špajz
- BB Trade233,97
- Super Vero246,99
- Roda254,99
+5 prodavnica1.169,85 din/kg
−30%Pasulj Gradištanac Benlian Food 400 g
- VUM109,99
- Podunavlje%129,99
- VP Dima146,00
+5 prodavnica274,98 din/kg
Pasulj Šareni 500 g Pinto Kozmetik
- Tekijanka150,99
- Šumadija Market168,00
- Podunavlje168,25
+3 prodavnice301,98 din/kg
Pasulj Azuki 200 g BIO Organski
- Univerexport347,99
- Mercator · Roda349,99
- BB Trade354,97
+2 prodavnice1.739,95 din/kg
Pasulj Beli Abc Fun&Fit 350 g
- Super Vero207,99
- Maxi Online209,99
- Univerexport231,99
+3 prodavnice594,26 din/kg
Pasulj Tetovac 1 kg
- Šumadija Market610,00
- Trlić649,99
- Idea · Mercator · Roda669,90
610,00 din/kg

















