Cene → Hleb i peciva → Tortilja 1/1 Pšenična 6 kom 390 g
Tortilja 1/1 Pšenična 6 kom 390 g
Pakovanje 390 g 1 prodavnica Barkod 8606018514403
139,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex, na akciji do 07.10.
358,95 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
139,99 din149,99 din358,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Tortilja Grandissima Mexicana 390 g
- Cash & Carry Plus194,99
- Trnava Promet214,00
- Metalac Market225,00
+23 prodavnice499,97 din/kg
−15%Tortilja Mexicana 320 g
- Trnava Promet188,00
- Metalac Market199,00
- Europrom199,90
+22 prodavnice587,50 din/kg
−19%Tortilja Fit Mexicana 390 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Trnava Promet225,00
- Metro229,99
+18 prodavnica512,79 din/kg
−16%Tortilja Protein Mexicana 370 g
- Medius%229,90
- Trnava Promet238,00
- Europrom249,90
+16 prodavnica621,35 din/kg
−19%Tortilja Chia Mexicana 390 g
- Cash & Carry Plus199,99
- Senta Promet229,99
- Metalac Market235,00
+11 prodavnica512,79 din/kg
−14%Tortilja Le Pinja Mexicana 975 g
- VP Dima%299,90
- Europrom339,90
- Senta Promet339,99
+7 prodavnica307,59 din/kg
Tortilja Aly 25 cm 6/1 390 g
- Čutura259,99
- Podunavlje269,99
- Trlić279,00
+6 prodavnica666,64 din/kg
−21%Tortilja Chico Mexicana 348 g
- Podunavlje195,99
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Medius224,99
+4 prodavnice563,19 din/kg











