Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR MLEKOPRODUKT BISER TRAPIST PUNOMASNI 45% 250G

SIR MLEKOPRODUKT BISER TRAPIST PUNOMASNI 45% 250G
Pakovanje 250 g Mlečna mast 45% 2 prodavnice Barkod 8606004663184
371,48 din
najjeftinije u prodavnici Metro
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Beograd, Kragujevac, Niš, Novi Sad
1.485,92 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
371,48 din1.485,92 din/kg
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro371,48 din
- Beograd · Metro, Zemun371,48 din
- Beograd · Metro, Krnjača371,48 din
- Beograd · Metro, Vidikovac371,48 din
- Kragujevac · Metro371,48 din
- Niš · Metro371,48 din
- Novi Sad · Metro371,48 din
-
399,99 din499,99 din1.599,96 din/kg+28,51 din
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR MLEKOPRODUKT BISER TRAPIST PUNOMASNI 45% 250GGomex
- 250G BISER TRAPIST-STAND.-VAR.Metro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+35 prodavnica2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+33 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−19%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−39%SIR GAUDA BISER 45%MM 250G
- Prima277,00
- Medius%329,90
- Cash & Carry Plus329,99
+29 prodavnica1.108,00 din/kg













