Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → KORE ZA PITU TODOROVIĆ 500G

KORE ZA PITU TODOROVIĆ 500G
Pakovanje 500 g 4 prodavnice Barkod 8606002801007
114,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
229,98 din/kg
Najskuplje je 155,99 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 114,99 | 134,99 |
| 20.09.2026. | 114,99 | 134,99 |
| 01.09.2026. | 92,12 | 134,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KORE ZA PITU TODOROVIĆ 500GGomex
- Kore za pitu Sist.Tod.500gMaxi, Shop&Go
- TODOROVIC KORE 500GRVUM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Kore za pitu i baklavu 450g Pekara Zrno Dr&Laza
- RIČ134,99
- Leon137,99
- Čutura159,99
+4 prodavnice269,98 din/kg
KORE ZA PITU I GIBANICU PEKARA SAN 500G
- Cash & Carry Plus139,99
- Gomex149,99
- Podunavlje149,99
+1 prodavnica279,98 din/kgKORE ZA PITE 500G
- Metalac Market135,00
- Gomex149,99
270,00 din/kgKore za pitu 450g MUELLER
- RIČ119,99
- Šumadija Market146,90
266,64 din/kgKore za pitu 500g Tarzan
- RIČ129,99
- Čutura149,99
259,98 din/kg
KORE ZA PITU I GIBANICU BIN 500G
- Gomex189,99
- Podunavlje194,99
379,98 din/kgKORE ZA PITU PONS 500G
- Gomex139,99
- Metalac Market150,00
279,98 din/kg






