Cene → Slatkiši i žitarice → Bombon Karemela Pionir Negro 100 g

Bombon Karemela Pionir Negro 100 g
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8602300272884
92,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
929,90 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
92,99 din929,90 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik109,99 din1.099,90 din/kg+17,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta129,99 din1.299,90 din/kg+37,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 92,99 | 109,99 |
| 01.09.2026. | 92,99 | 109,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BOMBON NEGRO KARAMELA 100gr PIONIRCash & Carry Plus
- BOMBONE PIONIR 100G NEGRO KARAMELAFortuna Market
- BOMBON KAREMELA PIONIR NEGRO 100GGomex
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%Bombone Zeleni Mentol Pionir 100 g
- Trnava Promet%45,00
- Euro Ša M%49,90
- VUM%49,90
+36 prodavnica450,00 din/kg
−17%Bombone Negro 100 g Pionir
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%Bombone Gumene Happy Cola Haribo 100 g
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
Bombonjera Ferrero Rocher 200 g
- Leon659,99
- Trnava Promet727,00
- Sunce (Qvattro)732,99
+36 prodavnica3.299,95 din/kg
−20%Bombone Gumene Miami Fizz Haribo 85 g
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Super Vero%132,99
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−38%Bombone Gumene Meda Haribo 100 g
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−30%Bombonjera Raffaello T15 150 g
- Mikromarket%444,99
- Aksa469,00
- Trnava Promet498,00
+34 prodavnice2.966,60 din/kg
−20%Bombonjera Raffaello T4 40 g
- Mikromarket%110,99
- Trnava Promet117,00
- Aksa129,00
+34 prodavnice2.774,75 din/kg










