Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT KRAVICA 2.8% TT 1KG

JOGURT KRAVICA 2.8% TT 1KG
Pakovanje 1 kg Mlečna mast 2,8% 4 prodavnice Barkod 8601500128908
94,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik
94,99 din/kg
Najskuplje je 174,99 din, +84% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije11 prodavnica: 94,99 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Štubik94,99 din94,99 din/kg
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/594,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb94,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 794,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1094,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1594,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb94,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-294,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6894,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3694,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 694,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb94,99 din
-
149,99 din169,99 din149,99 din/kg+55,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad154,99 din154,99 din/kg+60,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta174,99 din174,99 din/kg+80,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 94,99 | 162,49 |
| 24.09.2026. | 94,99 | 162,49 |
| 01.09.2026. | 94,99 | 169,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT 2.8% 1KG IMLEK PET MGAleksandrović
- JOGURT KRAVICA 2.8% TT 1KGGomex
- JOGURT M.KRAV.2.8% 1KG TT IMLEKLeon
- JOGURT MOJA KRAVICA 2.8% MM 1 KG PETSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%JOGURT MOJA KRAVICA 2.8% 1,75KG XXL PET IMLEK
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+38 prodavnica119,93 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Super Vero%59,99
- Podunavlje%62,99
+33 prodavnice386,60 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−23%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Super Vero%148,99
- Univerexport%148,99
+34 prodavnice145,99 din/kg
JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 250G TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+34 prodavnice211,60 din/kg











