Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Milk Šejk Kravica Jagoda 235 ml

Milk Šejk Kravica Jagoda 235 ml
Pakovanje 235 ml 3 prodavnice Barkod 8601500115038
69,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
297,45 din/l
Najskuplje je 79,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,90 din297,45 din/l
-
Aleksandrović20 prodavnica: 74,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik74,99 din319,11 din/l+5,09 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3374,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4974,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 674,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/574,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb74,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3874,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 774,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2674,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4374,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1074,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1574,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb74,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-274,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb74,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6874,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3674,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 674,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9974,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29674,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb74,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta79,99 din340,38 din/l+10,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 51,99 | 64,40 |
| 01.09.2026. | 51,99 | 64,40 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MILK SEJK IMLEK 0.235L JAGODAAleksandrović
- MILK SHAKE JAGODA 220MLAroma
- MILK SEJK JAGODA 0.235-IMLEKEuroprom
- MILK ŠEJK KRAVICA JAGODA 235MLGomex
- MILK S.VITALINO JAGOD.220Prima
- MILK SEJK JAGODA 0.22L PKB 24#Transkom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Milk Shake Moja Kravica Vanila 235 ml
- Leon66,99
- Lidl67,99
- ZAM69,90
+33 prodavnice285,06 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Jagoda 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Leon66,99
- Lidl67,99
+32 prodavnice285,06 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Keks 235 ml
- ZAM69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Metro69,99
+25 prodavnica297,45 din/l
−13%Milk Shake Shaky Berry Blue Imlek 230 ml
- Medius%69,90
- Senta Promet73,85
- Cash & Carry Plus74,99
+24 prodavnice303,91 din/l
−13%Milk Shake Sunset Red Shaky Imlek 230 ml
- Medius%69,90
- Senta Promet73,85
- Cash & Carry Plus74,99
+23 prodavnice303,91 din/l
−6%Milk Shake Moja Kravica Ćiribuć 235 ml
- Cash & Carry Plus66,99
- Europrom69,90
- ZAM69,90
+19 prodavnica285,06 din/l
Milk Shake Moja Kravica Magic 235 ml
- Europrom69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Senta Promet69,99
+17 prodavnica297,45 din/l
Milk Shake Moja Kravica Šumske Bobice 235 ml
- BB Trade73,31
- Senta Promet73,31
- Aleksandrović74,99
+2 prodavnice311,96 din/l







