Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → INST NESCAFE 3IN1 DSPL 16.5G 6+1

INST NESCAFE 3IN1 DSPL 16.5G 6+1
Pakovanje 115 g 4 prodavnice Barkod 8445290728616
90,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
782,61 din/kg
Najskuplje je 209,99 din, +133% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
90,00 din209,99 din782,61 din/kg
-
90,00 din209,99 din782,61 din/kg
-
90,00 din209,99 din782,61 din/kg
-
Gomex157 radnji u 102 mesta209,99 din1.826,00 din/kg+119,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 209,99 | 209,99 |
| 20.09.2026. | 209,99 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 209,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KAFA MIX NESCAFE 3IN1 16.5G 6+1 GRATISGomex
- INST NESCAFE 3IN1 DSPL 16.5G 6+1Idea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%INSTANT NAPITAK CEDEVITA GO NARANDŽA 340ML
- Medius%99,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+35 prodavnica293,82 din/l
−17%INSTANT NAPITAK CEDEVITA GO LIMUN 340ML
- Medius%99,90
- Aman%99,99
- Cash & Carry Plus99,99
+33 prodavnice293,82 din/l
−23%INSTANT NAPITAK CEDEVITA NARANDŽA 455G
- Cash & Carry Plus369,99
- Prima%389,90
- Medius%399,90
+31 prodavnica813,16 din/kg
−23%INSTANT NAPITAK CEDEVITA LIMUN 455G
- Cash & Carry Plus364,99
- Prima%389,90
- Medius%399,90
+30 prodavnica802,18 din/kg
−22%INSTANT NAPITAK CEDEVITA NARANDŽA 200G
- Leon%175,99
- Aksa%189,00
- Super Vero%194,99
+29 prodavnica879,95 din/kg
−22%INSTANT NAPITAK CEDEVITA LIMUN 200G
- Aksa%189,00
- Europrom%199,90
- BB Trade%199,99
+28 prodavnica945,00 din/kg
−16%INSTANT NAPITAK CEDEVITA ANANAS MANGO 200G
- Aksa%189,00
- VP Dima%199,90
- Cash & Carry Plus199,99
+26 prodavnica945,00 din/kg
−15%INSTANT NAPITAK CEDEVITA GO ANANAS MANGO 340ML
- Aroma89,99
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+25 prodavnica264,68 din/l










